V poslední době se na čtenáře nejrůznějších webů a blogů valí jedna reklamní kampaň za druhou a to v množství větším než malém, blokování je proto zcela logickým vyústěním.

Sami máme na webu několik reklamních pozic, protože ruku na srdce kdo by nevyužil možnosti alespoň drobného finančního příjmu, který nám internet vcelku ochotně nabízí. Beztak veškeré finance, které z této reklamy utržíme, obratem ruky vrátíme do fungování našeho webu, či k nákupu zařízení a her, které pro Vás chceme recenzovat.

Některé weby přišlyANti- Adblock Killer s výzvami, aby čtenáři jejich reklamy neblokovali (příliš v tyto výzvy nevěříme, vždy byla jejich účinnost velmi krátkodobá), ale některé se uchýlily řekněme až k diktátorskému postoji a to tak že čtenářům využívající adblock zabránily zobrazení jejich webu.

Přečti si  Vývojáři Returnal žádají hráče, aby vypnuli automatické aktualizace PS5, protože by mohlo dojít ke ztrátě postupu

Jelikož žijeme v době, kdy se nám začíná čím dál tím více přikazovat, co vlastně smíme a svoboda slova a rozhodování tím značně trpí, přistupujeme na  k této problematice naprosto demokraticky a svobodně, protože chápeme, že jsou lidé, které reklama obtěžuje a znechucuje jim tak navštěvování webu, který je informuje o tom, co je zajímá. Zároveň věříme, že pokud někdo reklamní kampaně blokuje a je nadmíru spokojen s obsahem, který mu web přináší je ochoten tento podpořit i jinak, například formou donatu, nebo pozitivním komentářem. Jsme si jisti, že redaktora daleko více potěší individuální odměna, ať už v podobě pochvaly, či drobného příspěvku než příjem z obtěžující reklamy.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno