Pro The Last of Us Part 2 je nyní k dispozici bezplatná aktualizace, která majitelům PS5 umožňuje spustit hru v 60 snímcích za sekundu.

Po dlouhém čekání získává The Last of Us Part 2 výkonnostní update pro PlayStation 5. Bezplatná aktualizace je nyní k dispozici a nabízí vám možnost spustit nejnovější mistrovské dílo Naughty Dog rychlostí 60 snímků za sekundu.

Oprava 1.08 údajně doplňuje další vylepšení, která jsou již při spuštění hry The Last of Us Part 2 na PS5 – například vyšší rozlišení a rychlejší doby načítání. Budete mít také možnost uzamknout svou snímkovou frekvenci na aktuální 30 snímků za sekundu pomocí nového výběru „Framerate Target“ v nabídce Zobrazení.

Přečti si  Dungeons and Dragons: Dark Alliance běží ve 4K/60 FPS na platformách současné generace

Vypadá to, že to ale nebude jediná aktualizace TLOU2, kterou na PS5 vidíme.

„Tým zkoumá hardware PS5 a možnosti, které odemkne od uvedení na trh v loňském roce, a jsme nadšení z toho, co přinese budoucnost,“ uvedl Arne Meyer, ředitel komunikace společnosti Naughty Dog.  „Tato oprava je pouze prvním krokem při práci na PS5. Dáme vám vědět, až budeme mít další novinky ke sdílení!“ 

Aktualizace PlayStation 5 patřila mezi nejžádanější funkce komunity The Last of Us. Není pochyb o tom, že TLOU2 vypadalo na PS4 neuvěřitelně, a jsme nadšení, že jej uvidíme v akci na PS5 po aktualizaci 1.08.

Oprava Last of Us Part 2 Patch 1.08 je nyní k dispozici na PlayStation 5 a přidává možnost hrát hru rychlostí 60 snímků za sekundu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno