AKTUALIZACE:

Šestisekundový klip byl převzat z existujícího videa 3D prostředí od nezávislého umělce Jacka Phana. Phan uvedl, že koncept prostředí byl „silně inspirován“ sérií Dark Souls. Celé video si můžete prohlédnout níže prostřednictvím oficiálního kanálu umělce na YouTube.

Phan také uvedl, že mu velmi lichotí, že to někdo vystřihl a použil jako součást falešného úniku Elden Ring od FromSoftware.


Čekání na  Elden Ring je skutečně dlouhé, zejména poté, co se na konci loňského roku objevila informace, že hra je téměř hotová a již se jen leští

Od té doby došlo k několika únikům informací, včetně traileru, který ukazoval záběry z údajně rok staré sestavy, která měla sloužit pro vnitřní účely studia.

Přečti si  Remake The Last of Us bude víc než jen jednoduchý vizuální upgrade

Nyní, jak si všiml server VGC, se online objevil další krátký klip hry, který ukazuje jen několik sekund nových záběrů, které možná pochází ze stejného úniku, jako předešlý trailer.

Zajímavější však je, že Kodokawa Corp – mateřská společnost FromSoftware – ve své nedávné finanční zprávě uvedla, že očekává spuštění nových her v příštím fiskálním roce, který začíná 1. dubna 2022. Elden Ring není samozřejmě ve zprávě konkrétně jmenován, ale je to bezpochyby nejvýznamnější hra studia, potažmo celé společnosti. Kromě toho by načasování dávalo smysl – předchozí zprávy naznačují, že  Elden Ring  byl původně plánován na letošní rok, ale díky COVID-19 došlo k problémům s vývojem a následnému zpoždění.

Přečti si  Vault of Glass dorazí do Destiny 2 na konci května

Některé zprávy mezitím také naznačují, že existuje možnost, že se  Elden Ring  letos v červnu objeví na E3 2021, ale to není nijak zaručeno.

Elden Ring je nyní ve vývoji pro konzole a PC. 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno