Rok 2023 byl rušným rokem, pokud jde o vydání nových her, a posledních několik měsíců to platí dvojnásob, což znamená, že jste si možná nenašli čas zahrát si všechny hry, které jste možná chtěli. Pokud  mezi nimi byl Alan Wake 2, uznávaný survival hororový titul se aktuálně prodává za zvýhodněnou cenu na PC.

Epic Games Store – což je jediné místo, kde si můžete titul vydaný Epic Games zakoupit na PC – je hra aktuálně k dispozici za cenu 33,49 $ (oproti běžné ceně 49,99 $). Sleva se uplatní při pokladně, zatímco ti, kteří si hru zakoupí, získají také přístup k exkluzivní  kosmetice Alan Wake ve  Fortnite.

Pokračování survival hororu Remedy Entertainment získalo široké uznání od kritiků i publika a je nejvíce nominovanou hrou na nadcházejících The Game Awards s osmi nominacemi v několika kategoriích, včetně hry roku. Neumístila se však v top 150 žebříčcích Circany pro zapojení hráčů v USA za měsíc říjen.

Přečti si  Dragon Age: The Veilguard odhaluje nové hrdinské společníky

Alan Wake 2  je k dispozici na PS5, Xbox Series X/S a PC. Remedy Entertainment také vydá dvě rozšíření k titulu v roce 2024.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno