Od E3 2018 neuplynul týden, aby se k nám nedostala nějaká nová informace o nadcházejícím akčním RPG Anthem, na kterém intenzivně pod vedením EA pracují vývojáři z BioWare.

Hlavním zdrojem nových informací je výkonný producent Mark Darrah. Ten například nedávno odhalil, že počasí bude mít vliv na chlazení Javelinu a tím pádem i jeho dolet. Nyní však Darrah odhaluje něco mnohem zajímavějšího, co se týká početných hráčských skupin.

Anthem jakožto online RPG hra má nabízet herní zážitek až čtyřčlenným skupinám, které budou plnit jednotlivé úkoly a cíle během hry. Již vím, že tyto úkoly budou moci hráči plnit i sami. Ovšem začali se objevovat dotazy, zda hra nabídne také aktivity, na nichž by se podobně jako například v Destiny, či The Division, mohlo podílet více náhodně se potkaných skupin?

K tomuto tématu Darrah poskytl informaci, že Anthem při svém startu tuto možnost nenabídne. Ovšem naznačuje, že je to něco, co se po vydání může změnit.

Přečti si  Destiny 2 - Nové zbraně přicházející v Season Of The Splicer

Darrah také informoval, že po každé misi budou mít hráči k dispozici obrazovku se statistikami z dané mise, takže budou moci zjistit, jak moc přispěli k jejímu úspěšnému dokončení.

EA má být se současným zájmem o Anthem údajně velmi spokojeno, ovšem uvidíme, zda to není pouze důsledek brzké marketingové kampaně, která byla na E3 2018 odstartována.

Anthem vychází na PC, PS4 a Xbox One 22. února 2019.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno