Na začátek roku 2019 nechal BioWare uvolnit 15 minut nových herních záběrů z jejich připravované hry Anthem, na kterých můžeme vidět jednu z prvních misí ve hře.

Příští měsíc vychází Anthem, jedna z velmi očekávaných her od BioWare a EA. Nyní se tak dá očekávat, že s blížícím se termínem vydání uvidíme mnohem více nových záběrů z této očekávané hry.

Americké IGN, mělo tu čest dostat se opět jako první k novým záběrům, které pochází z jedné z prvních misí ve hře nazvané  Lost Arcanist. Tato mise má za úkol naučit hráče základům boje a létání. Video nám také ukazuje bližší pohled na tři ze čtyř Javelinů (Storm, Colossus a Interceptor), které budou ve hře k dispozici. Pokud jste byli zvědaví na rozdíly mezi jednotlivými oblek, pak je právě toto video tím nejlepším, které vám je ukáže. Celé video trvá okolo 15 minut.

Přečti si  Warzone Season 3 Combat Pack je zdarma k dispozici pro předplatitele PlayStation Plus

Ti kteří mají hru předplacenou, tak se mohou těšit na VIP betu, která proběhne od 25. do 27. ledna, všichni ostatní potom budou mít přístup do beta testu v termínu od 1. do 3. února.

Anthem vychází na PC, PS4 a Xbox One 22. února.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno