Nejnovější sezóna free-to-play battle royale střílečky od Respawn Entertainment, pomohla k posunutí k novému rekordu všech dob v počtu souběžných hráčů na Steamu.

Nejnovější sezóna Apex Legends byla nedávno spuštěna pro všechny platformy a byla úspěšná. Podle Steam Charts měl free-to-play battle royale titul 24hodinový maximální počet souběžných hráčů na Steamu 510 286 – nový rekord platformy.

Season 14: Hunted přidává novou hratelnou Legendu Vantage, která je zručná v odstřelování. Kromě toho, že je schopna měřit vzdálenost pádu kulky, může také použít svého malého netopýřího společníka a jetpack, aby se dostala rychle pryč. Její Ultimate “Sniper’s Mark” jí umožňuje vytáhnout vlastní pušku a označit nepřátele, což umožňuje celému týmu udělit další poškození. Navíc se nemusí nabíjet, protože kulky se časem regenerují.

Přečti si  Discord Voice je teď na konzolích Xbox dostupný pro všechny

Mezi další přírůstky patří Reforged King’s Canyon, který předělává četné body zájmu a zároveň představuje nové a opravuje různé problémy. K dispozici je také nový Battle Pass s legendárními skiny pro Wraith a Caustic spolu s Epic sety pro Horizon, Vantage a Bangalore. 

Zůstaňte naladěni na další podrobnosti o následných aktualizacích v nadcházejících týdnech.

Apex Legends je nyní k dispozici pro konzole a PC.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno