Nejnovější event v Apex Legends odstartuje 6. října a přidá nový herní režim, několik skinů a hlavně betu cross-play.

Apex Legends je bezesporu velmi populární battle royale hrou a její vývojáři z Respawn Entertainment ji neustále vylepšují. V rámci nadcházející události Aftermarket Collection se hra dočká cross-play, který studio oznámilo již v červnu během digitální události EA Play.

Nyní je tato velmi žádaná funkce stále v beta verzi, ale je to stále krok k tomu, co každý chce. Samozřejmě to není zdaleka jediná věc, která do hry přichází, více vám prozradí přiložený trailer.

Velkou novinkou je bezesporu cross-play beta přicházející do Apex Legends . Se svými přáteli se budete moci bavit na PC přes Origin, PS4 a Xbox One. Podpora Steamu se objeví později. Cross-play je ve výchozím nastavení zapnutý, ale pokud chcete, můžete jej vypnout. Budete si moci přidat přátele bez ohledu na to, jakou platformu si zvolili a využívat hlasový chat ve hře.

Stojí za zmínku, že hra zatím nepodporuje  cross-progress, ale vývojáři na tom usilovně pracují.

Přečti si  Vault of Glass dorazí do Destiny 2 na konci května

Vedle cross-play získává Apex Legends nový časově omezený herní režim a několik efektních skinů. Flash Points jsou oblasti kolem mapy, které v průběhu času regenerují vaše zdraví a štíty. Je důležité je rychle najít, protože léčivé předměty se v tomto herním režimu neobjevují.

A kromě toho všeho se kruh řídí pravidly Always Be Closing, takže se nikdy nepřestává zmenšovat.

Apex Legends je nyní k dispozici na PC, PS4 a Xbox One. Aftermarket Collection event bude spuštěn 6. října.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno