Aphelios je 147. šampión, který se připojil k League of Legends a slouží jako nový střelec ve hře.

Devátá sezóna pro League of Legends možná včera skončila, ale již brzy dorazí do hry nová aktualizace, která přinese nového šampióna.

Riot Games dnes ráno na oficiálních  webových stránkách League of Legends přidaly novou postavu, kterou je Aphelios. Pozdrav z Targonu, stejného regionu, ze kterého pochází i další šampióni, jako jsou Leona, Pantheon a Diana. Jeho postava je podporována duchem jeho sestry dvojčete Alune, která má nadané magické schopnosti. Alune může také vidět očima Apheliosa a vrhat skrz něj její magii, což v podstatě činí z tohoto šampiona dva v jednom.

I když jsme ještě neviděli Aphelios v akci, zdá se téměř zaručeno, že bude jakýmsi mistrem v dolním pruhu. Apehlios je definován jako střelec na své oficiální webové stránce a pravděpodobně bude signalizovat první postavu role ADC, kterou League of Legends uvidí od spuštění Kai’Sa.

Přečti si  Halo Infinite bude podporovat multiplayer cross-play a cross-progres

Riot Games pravděpodobně začne v nadcházejících týdnech mluvit o Apheliosovi mnohem více. Když se začátkem prosince bude konat akce League of Legends All-Star 2019, zdá se to jako ideální příležitost, kde bychom mohli vidět Apheliose pořádně v akci.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno