Dnes se majitelům Premium Passu Battlefieldu 1 dostává do rukou poslední rozšíření s názvem Apocalypse, které do hry přináší opravdové válečné peklo.

Bojujte ve změti bahna a krve na legendárních, ale nechvalně proslulých bojištích první světové války, díky třem novým mapám.

PASSCHENDAELE

Kdysi poklidný belgický venkov se proměnil v děsivou změť bahna a krve. Proklestěte si cestu zpustošenou krajinou a hledejte ochranu v zákopech a troskách budov.

CAPORETTO

Zapojte se do bojů v zákopech na horském svahu u řeky Soči, kde došlo ke střetu mezi rakousko-uherskými jednotkami a italskou armádou o území u Caporetto.

RIVER SOMME

Malebná krajina s pšeničnými poli na řece Sommě se pod náporem dělostřelecké palby mění v peklo na zemi.

Dále se mlžete těšit na zcela nový herní režim nazvaný RYTÍŘI NEBES, který se bude odehrávat na nových vzdušných mapách.

Vybojujte si na intenzivní mapě vítězství v soubojích britských a německých pilotů mezi zasněženými horskými vrcholy.

LONDON CALLING

Bojujte vysoko v oblacích nad britským hlavním městem ve dvou unikátních herních variantách. V režimu Scourge budete napadat nebo bránit německou vzducholoď, zatímco Raiders nabídnou zběsilé souboje všech tříd letounů.

Dále se hráči mohou těšit na nové zbraně pro boj z blízka 6 nových palných zbraní, nové vybavení, nové letouny a řadu dalších novinek.

Battlefield 1 je nyní k dispozici na PC, PS4 a Xbox One.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno