Ubisoft má nyní v přípravě spoustu her Assassin’s Creed, od dalšího vlajkového dílu přes údajné remaky až po samostatný multiplayerový zážitek, a v rámci těchto rozšířených snah se společnost zaměřuje i na hráče na nových platformách.

Assassin’s Creed Jade je již nějakou dobu ve vývoji pro iOS a Android a díky příslibu plnohodnotného zážitku v otevřeném světě na mobilních zařízeních je to hra, na kterou mnozí upírali zrak. Čekání na ni však bude zřejmě delší, než se očekávalo.

Podle zprávy zveřejněné agenturou Reuters byl Assassin’s Creed Jade odložen z původně plánovaného roku 2024 na rok 2025. Tencent (mateřská společnost Level Infinite) údajně hru odsunul, protože místo toho přesouvá zdroje a upřednostňuje práci na mobilní párty hře DreamStar, která je označována za konkurenta hitu Eggy Party od NetEase.

Přečti si  Trailer na hru Elden Ring: Shadow of the Erdtree láká na neviditelnou válku a Messmerovu sílu

K tomu, že se Tencent přestal soustředit na Assassin’s Creed Jade, údajně přispěla řada faktorů. Předně, mobilní adaptace západních AAA franšíz mají obecně tendenci přinášet menší zisky, zatímco na rozdíl od Jade je DreamStar také vlastní, interní IP, takže veškeré zisky, které vygeneruje, budou plně patřit společnosti Tencent.

Kdy Ubisoft a Level Infinite oficiálně oznámí konkrétní datum vydání Assassin’s Creed Jade, se teprve uvidí. Zůstaňte naladěni na další aktualizace.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno