Ti, kteří touží dostat po tom, do rukou nejnovější hru Assassin’s Creed od Ubisoftu, mohou čekat o něco déle, než se očekávalo, ale hru ještě nemusíte nutně škrtat z kalendáře pro rok 2023.

Začátkem tohoto měsíce únik z GameStopu naznačil, že Assassin’s Creed Mirage se k nám dostane v srpnu, což odpovídá informaci od osvědčeného zasvěcence Ubisoftu Toma Hendersona z minulého roku.

Henderson opět vstoupil do boje a tweetoval, že Assassin’s Creed Mirage již nedorazí v srpnu, ale spíše v říjnu tohoto roku. Projekt AC VR společnosti Ubisoft s kódovým označením Nexus byl také údajně odsunut.

„Zdá se, že Assassin’s Creed Mirage byl interně odložen ze srpna na říjen. VR projekt společnosti Nexus, byl také o několik měsíců zpožděn.“

Samozřejmě, nic z toho, včetně původního srpnového data vydání AC Mirage, o kterém se původně mluvilo, nebylo oficiálně potvrzeno Ubisoftem. Henderson je velmi spolehlivý pokud jde o informace o Ubisoftu, takže není žádný zvláštní důvod se domnívat, že se v tomto případě mílí.

Přečti si  Dragon Age: The Veilguard odhaluje nové hrdinské společníky

Pro ty, kteří nedrželi krok, Mirage slibuje návrat k soustředěnější, menší akční adventuře, která kdysi definovala franšízu, ale Ubisoft Bordeaux také slibuje „bohatší, hustší“ mapu a reaktivnější hratelnost.

„Zvýšený hardwarový výkon a rozšířené odborné znalosti, které jsme vyvinuli, nám také umožňují mít bohatší a hustší mapu ve srovnání s prvními AC, a to pro nás znamená více herních příležitostí, více interakcí mezi systémy, větší hloubku. Znamená to také neuvěřitelné a pohlcující detaily.“

Assassin’s Creed Mirage bylo oznámeno pro PC, Xbox One, Xbox Series X/S, PS4, PS5 a Luna. Ubisoft pouze potvrdil, že hra vyjde někdy v roce 2023.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno