Assassin's Creed Odyssey vás bude učit o starověkém Řecku
Domů » Hry » Novinky » Assassin’s Creed Odyssey vás bude učit o starověkém Řecku

Assassin’s Creed Odyssey vás bude učit o starověkém Řecku

11.9.2019
Publikoval:

Ubisoft bude podruhé v Discovery Tour vzdělávat hráče, tentokrát o historii starověkého Řecka.

Ubisoft poprvé představil Discovery Tour u Assassin’s Creed Origins, kde hráčům přiblížil historii starověkého Egypta. Nyní společnost přichází s Discovery Tour: Ancient Greece.

Discovery Tour v Odyssey přivede hráče do více než 29 regionů rozprostřených po starověkém Řecku. Nabízí 30 prohlídek zahrnující pět témat: slavná města, denní život, bitvy a válka, politika a filozofie, umění, náboženství a mýty. Tato témata budou mít vždy sedm, devět, pět, čtyři a pět prohlídek. Vašimi průvodci bude celá řada starořeckých historických osobností, jako jsou Leonidas a Herodotus.

Přečtěte si  Sony odhalilo termín dalšího dílu State of Play

Discovery Tour je nabízen jako vzdělávací zážitek a Ubisoft dokonce v traileru zachází tak daleko, že ukazuje jak je tento mód používán ve školní třídě.

Discovery Tour pro Assassin’s Creed Odyssey je nyní k dispozici jako bezplatná aktualizace na PC, PS4 a Xbox One a je také k dispozici jako samostatný produkt na PC přes Uplay za 20 $.

Adam Jacik

Hráč, fanoušek technologií a rychlých aut, který zažil zlatou éru gamingu, kdy dominoval skill a hry nebyly jen pro děcka, což se projevuje i na hodnocení dnešních her. Hraju na všem na čem se dá PC, PS4, Xbox One, Switch, mobil a občas i na nervy.

Přečtěte si  Duchařina v Borderlands 3 v říjnu a datum vydání Borderlands 2 VR

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

 

Další doporučené příspěvky
 
Borderlands 3 na čas nejvyhledávanějším termínem na Pornhubu

Pornhub velmi často odhaluje zajímavá čísla a statistiky jejich vyhledávače,...