Ubisoft bude v září pořádat „speciální akci“, která poskytne podrobnosti o budoucnosti franšízy Assassin’s Creed. Dnes však Ubisoft ve speciálním oslavném streamu poskytl několik drobných informací.

Ve svém streamu k oslavě 15. výročí Assassin’s Creed oznámil Ubisoft nový režim, který do Assassin’s Creed Valhalla přijde koncem tohoto roku. Jmenuje se Forgotten Saga v něm se hráči pustí do Niflheimu na sérii runů. Režim je inspirován rogue-lites a zdánlivě vyžaduje rozšíření Dawn of Ragnarok.

Později v tomto roce bude poslední epizoda příběhu Eivor přidána jako bezplatná kapitola pro všechny hráče. Dnes je také k dispozici samostatná verze Discovery Tour: Viking Age, která umožňuje dozvědět se více o Vikinzích a Sasech v nenásilném prostředí. Bude k dispozici pro Xbox a PlayStation.

A konečně, v září se bude konat speciální akce, kde se bude mluvit o budoucnosti Assassin’s Creed. Možná se dozvíme více o různých spekulacích a zvěstech, jako jsou Assassin’s Creed Rift a Assassin’s Creed Nexus spolu s dříve oznámeným Assassin’s Creed Infinity. Jakmile budeme znát další podrobnosti, budeme vás o tom informovat.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno