Assetto Corsa Competizione dorazí na konzole nové generace koncem tohoto roku, jak potvrdil vydavatel 505 Games.

Simulátor závodních sportovních vozů, který vyvinul italský vývojář Kunos Simulazioni, byl vydán minulý rok pro PS4 a Xbox One a jak jeho vydavatel potvrdil prostřednictvím oficiální tiskové zprávy, verze PS5 / XSX má být vydána koncem tohoto roku.

„V roce 2013 vstoupilo Assetto Corsa do předčasného přístupu na Steam a po úplném spuštění v prosinci 2014 se rychle stalo nezbytností pro nadšence simulátorů,“ uvádí se v tiskové zprávě . „V srpnu 2016 dceřiná společnost Digital Bros, vydavatel 505 Games, uvedla hru na PS4 a Xbox One a Assetto Corsa oslovilo zcela nové publikum. Studio zakoupila společnost Digital Bros v roce 2017. Exponenciální růst franšízy pokračoval, s vydáním Assetto Corsa Competizione pro Xbox One a PS4 v roce 2020, přičemž hra přichází na konzole nové generace později v tomto roce . “

Přesné podrobnosti o tomto vydání „nové generace“ nejsou známy, ale je pravděpodobné, že se podíváme na nějakou aktualizaci PS5 a Xbox Series X | S pro hru, která zvýší rozlišení hry a zlepší její výkon spolu s dalšími vylepšeními pro next-gen.

Přečti si  Generální ředitel společnosti Valve naznačuje, že Steam by se mohl do konce roku dostat na konzole

Začátkem tohoto měsíce již v rozhovoru pro web GT Planet spoluzakladatel společnosti Kunos Simulazioni Marco Massarutto naznačil, že hra dorazí na nové konzole. NA rozhovor s GT Planet se můžete podívat níže:

Assetto Corsa Competizione je nyní k dispozici na PC, PS4 a Xbox One. Verze pro PS5 as XSX/S dorazí na konci tohoto roku.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno