Akční hororová hra z pohledu první osoby Atomic Heart odhaluje v novém traileru použití technologie ray tracing.

Před několika lety odhalil vývojář Mundfish hororovou FPS s názvem  Atomic Heart, která se zdála být směsicí prvků z her BioShockFallout. Při prvotním odhalení hra vzbudila u hráčů zájem. Nyní vývojáři z Mundfish konečně vydal nový trailer pro Atomic Heart, který tentokrát ukazuje, jak hra využívá ray tracing.

Trailer ukazuje hlavního hrdinu hry, jak prochází budovou plnou podivných tvorů. Jedním z takových tvorů je monstrum podobné zombie, jehož střeva visí ven a na hlavě se mu svíjí listy rostlin. Kolem letí také dron se zářícími světly, která realistickým způsobem rozjasní části místnosti.

Přečti si  Abyste viděli veškerý obsah STALKER 2 budete k tomu potřebovat několik průchodů, říkají vývojáři

Stejně jako u předchozích trailerů Atomic Heart si okamžitě vybavíte hry jako je BioShock. Bohužel však nový trailer nedává fanouškům lepší představu o tom, kdy si hru budou moci zahrát. Původně se očekávalo, že bude hra vydána v roce 2019, ale mezi tím byla několikrát odložena a byla přidána na seznam PlayStation 5 a Xbox Series X / S. Nejnovější informace uvádějí  datum vydání Atomic Heart někdy   v roce 2021 , zbývá však zjistit, zda tento cíl splní.

Zatímco zpoždění Atomic Heart mohlo některé fanoušky zklamat, ostatní mohou být rádi, že zpoždění znamená, že hra může být technologicky působivější. V traileru není specifikováno, zda verze Atomic Heart pro PS5 a Xbox Series X  bude mít sledování paprsků nebo ne, ale pokud hra vyjde v roce 2021, pak by tomu tak mohlo být. 

Atomic Heart je ve vývoji pro PC, PS4, PS5, Xbox One a Xbox Series X.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno