Šťastné pondělí všem fanouškům série Batman Arkham, protože jak se zdá, tak Warner Bros. nás potěší hrou  Batman Arkham Collection.

Tato sbírka se skládá z Batman: Arkham Asylum a Batman: Arkham City. Dříve jsme dostali Batman: Return To Arkham kolekci a nyní se vrací s podporou 4K. Podle zpráv, Batman Arkham Collection by měla vyjít tento týden s plným 4K rozlišením a podporou pro Xbox One X a PlayStation 4 Pro. Tyto informace pocházejí z TrueAchivements. 

Výpis Xbox Store ukazuje Batman Arkham Collection s datem uvedeným na 27. listopadu. Nyní si fanoušci netopýřího hrdiny budou moci vychutnat své oblíbené hry s úžasnou grafikou. Vzhledem k tomu, že vydání zatím nebylo oficiálně potvrzeno společností Warner Bros. tak není známa oficiální cena, ale dá se předpokládat, že se bude pohybovat v rozmezí 30-60 dolarů.

Přečti si  Do Rocket League míří NASCAR 2021 Fan Pack DLC

Batman: Arkham Asylum a Batman: Arkham City patří bezesporu mezi jedny z nejlepších her se superhrdiny. Tyto hry mají na svou dobu dobrý příběh se spoustou hádanek, navíc bojový systém funguje naprosto bezchybně a byl také inspirací pro Marvel´s Spider-Man. Takže buďte připraveni znovu vyčistit Arkham od zločinu.

3 KOMENTÁŘE

  1. Takze mi chcete rict, ze kdyz jsem ty hry vsechny koupil jak vysly na pc, pak je znovu koupil vsechny na ps4 v return to arkham kolekci a ted bych je mel kupovat potreti kvuli 4k? To ti curaci nemuzou udelat formou updatu pro tu kolekci, ktera uz je?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno