Nový únik, který koluje na Redditu, tvrdí, že Battlefield 2021 nebude Bad Company 3, v což mnozí fanoušci série doufali.

EA má jasno v tom, že příští Battlefield nebude vydán až do roku 2021, protože se společnost rozhodla počkat až bude k dispozici hardware nové generace. A zatímco EA o nadcházejícím Battlefieldu nemluví, tak nový únik na Redditu naznačuje, co fanoušci mohou očekávat.

Podle úniku, který v současné době koluje Redditem, nebude další Battlefield Bad Company 3. Místo toho bude další hra ve franšíze zasazena do blízké budoucnosti, zřejmě se bude konat v roce 2030. O hře se říká, že obsahuje drony, robotiku a další futuristické aspekty, které budou vycházet z reálného světa. Kromě toho bude hra obsahovat návrat Levolution,  mechaniku z Battlefield 4,  která umožnila hráčům změnit mapu. Tentokrát však budou hráči moci provádět změny taktičtěji a Levolution se bude v každém zápase lišit. Také vrátí Commander mode a hra má prý vylepšenou úroveň destrukce.

Hra je ve vývoji od chvíle, kdy byl publikován Battlefield V a zdá se, že původně začal jako Bad Company 3, ale během vývoje se hra změnila, protože jí chyběl pocit Bad Company. Tým se rozhodl zrušit to, co v té době měl vytvořeno a změnit název projektu. To by také mohlo vysvětlit velkou časovou mezeru mezi hrami.

Přečti si  Blizzard za poslední 3 roky ztratil 29% své hráčské základny

Není třeba připomínat, že se v současné době nejedná o oficiální informace, ale údajně se má jednat o informace od dvou zaměstnanců DICE, s nimiž informátor měl pracovat jako freelancer.

Nadcházející Battlefield je nyní ve vývoji a mohl by být odhalen na E3 2020. 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno