Battlefield 2042 není zdaleka nejvýznamnější hrou současnosti, ale přestože si tato střílečka z pohledu první osoby nedokázala udržet zdravou hráčskou základnu, vývojářské studio DICE pokračuje v plánované podpoře po vydání hry.

V rámci probíhající (a poslední) sedmé sezóny má totiž hra brzy přidat i nový časově omezený režim, který může některé fanoušky překvapit.

Nový režim s názvem Outbreak bude mít téma Dead Space. Na základě záběrů z hraní, které byly ukázány v traileru, půjde o režim extrakce, v němž budou hráči spolupracovat a bojovat proti hordám nemrtvých nepřátel při plnění různých úkolů. V traileru je mimochodem vidět i stará dobrá kosmetika Isaaca Clarka pro fanoušky sci-fi survival hororu. Outbreak bude spuštěn 9. července a v provozu zůstane týden, tedy do 16. července.

Přečti si  EA Sports FC 25 odstraní smlouvy a zmírní požadavky na evoluci

Příchod Dead Space do Battlefieldu dává určitý smysl, protože obě franšízy patří EA a studio Motive, tvůrce remaku Dead Space 2023, se letos oficiálně stalo jedním z vývojářských studií Battlefieldu. Na druhou stranu se pravděpodobně najde i část fanouškovské základny série, která bude nespokojená s tím, že se při udržování zájmu hráčů spoléhá na crossovery ve stylu Call of Duty.

Práce na další hlavní hře Battlefield jsou v plném proudu a podle úniků se plánuje vydání v říjnu 2025.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno