Prémiové odměny Battle Pass zahrnují okamžitý přístup k legendární sadě specialistů a skinů zbraní, pozadí karet epického hráče a další.

Poslední sezóna Battlefieldu 2042, Master of Arms, je dnes spuštěna a přidává nového specialistu Charlie Crawforda spolu s novým vozidlem, EBLC-RAM a novými zbraněmi. K dispozici je také nový Battle Pass, který nabízí až 30 bezplatných odměn a 70 prémiových odměn. Podívejte se na nejnovější trailer níže a uvidíte vše, co nabízí.

Zakoupením prémiového Battle Passu odemknete čtyři odměny – „Undeniable“, sada legendárních specialistů pro Borise a „Red Eye“, legendární skin zbraně. Získáte také „The Mountain King“, pozadí karty hráče Epic a „Wolverine“, štítek karty vzácného hráče. Zatímco prvních 30 úrovní je pro všechny hráče zdarma, zbývajících 70 je pro majitele Premium Battle Passu.

Přečti si  EA Sports FC 25 představeno, vychází 27. září

Navíc zakoupením Premium Battle Pass okamžitě odemknete 20 úrovní odměn. Veškerý nový herní obsah je k dispozici zdarma pro všechny hráče a nevyžaduje další nákupy.

Zůstaňte naladěni na další podrobnosti o sezóně 2, včetně poznámek k opravám. 

Battlefield 2042 je k dispozici pro Xbox One, Xbox Series X/S, PS4, PS5 a PC. Myslíte, že má Battlefield 2042 ještě šanci na záchranu? Dejte nám vědět.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno