Lidé z EA a DICE už nějakou dobu škádlí obsah příští sezóny Battlefield 2042 a nyní vydali  první trailer a odhalili datum vydání. Battlefield 2042 se jmenuje „Dark Creations“ a představí novou mapu pro boj zblízka, sortiment nových zbraní, kosmetiky a další.

Nový trailer na Battlefield 2042 Season 6 nabízí filmový pohled na novou mapu, která skutečně vypadá mnohem těsněji než většina jiných map ve hře. Zajímavé je, že také ukazuje vojáky jdoucí proti skupině nepřátel podobných zombie se zářícíma očima. Naznačuje zde DICE nějaký nový PvE obsah? To by bylo skvělé, i když je také velká šance, že trailer jen naznačuje nějakou halloweenskou zombie kosmetiku. Uvidíme. Níže se můžete sami podívat na trailer.

Přečti si  Valorant vychází pro PS5 a Xbox řady X/S 26. července

 Kromě výše uvedeného traileru toho DICE o 6. sezóně Battlefield 2042 zatím příliš mnoho neprozradilo, i když tomu tak bylo i dříve.

„Nechceme zatím prozrazovat všechny detaily, ale jsme rádi, že se můžeme podělit o malý pohled na novou mapu ve videu Development Update! Očekávejte mrazivě jedinečné nové bitevní pole skrývající temná tajemství, kde budete čelit svému strachu z neznáma. Je to jedna z našich oblíbených map, kterou jsme dosud vytvořili, a nemůžeme se dočkat, až se s vámi později podělíme o další.“

Chcete se dozvědět více? EA a DICE vydají tento čtvrtek (5. října) kompletní trailer k 6. sezóně Battlefield 2042. 

Battlefield 2042 lze hrát na PC, Xbox One, Xbox Series X/S, PS4 a PS5. Sezóna 6 „Dark Creations“ začíná 10. října. 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno