Řada hráčů zcela jistě potvrdí, že Rage 2 je jednou z velmi očekávaných FPS her, které v dohledné době dorazí od id Software a Avalanche Studios na trh.

I my se již těšíme na to až se budeme moci ponořit do tohoto chaotického a pestrobarevného světa, ovšem s tím se pojí také otázka řady hráčů na to, jaký druh online služeb bude k hraní potřeba. Je jasné, že na PC žádné speciální požadavky nebudou, ale jak tomu bude v případě herních konzolí?

Podle oficiálního Twitteru Rage 2, kde se právě na tuto otázku fanoušci ptají, to vypadá, že hráči ani na konzolích nebudou muset mít pro hraní Rage 2 předplacené služby PlayStation Plus a Xbox Live Gold. Vlna dotazů se objevila v okamžiku, kdy Amazon na svých stránkách uvedl, že hra právě tyto služby bude vyžadovat. Ovšem jak se zdá, tak obchodní řetězec uvedl zákazníky v omyl.

Rage je totiž čistě singleplayerovou hrou, kde se hráči ujmou role strážce jménem Walker a budou muset přežít v tomto nebezpečné pestrobarevném světě, který po zásahu asteroidem obývají mutanti a jiná verbeš.

Přečti si  Ubisoft se odklání od vydávání 3–4 AAA titulů za rok a rozšiřuje zaměření na „vysoce kvalitní“ free-to-play hry

Před několika hodinami také americký server IGN sdílel zbrusu nové 11 minut dlouhé gameplay video, které představuje souboje ve vozidlech i představení legendární zbraně BFG 9000, kterou znají všichni fanoušci DOOMa.

Rage 2 vychází na PC, PS4 a Xbox One 14. května.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno