Jeden z vedoucích pracujících na fanouškovském Fallout: London modu byl rekrutován Bethesdou jako přidružený návrhář úrovní.

Způsob, jakým budou projekty a mody vytvořené fanoušky od společností přijímány, se může v závislosti na společnosti velmi lišit. Zatímco společnosti jako Nintendo a Konami jsou až příliš šťastné, že posílají DMCA stahovat a ukončovat fanouškovské projekty, jsou jiní, kterým se v tomto aspektu komunity v podstatě daří. Bethesda, konkrétněji Bethesda Game Studios, spadá do této druhé skupiny a a nyní tu máme další případ toho, jak dobře to může fungovat.

Fallout: London  je fanouškovský mod, který si v poslední době získává velkou pozornost a přitahuje pozornost a nedávno se na člena jeho vývojářského týmu dostala Bethesda. Tým stojící za tímto modem nedávno na Twitteru potvrdil, že jeho hlavní technický poradce Ryan Johnson byl rekrutován Bethesdou jako přidružený návrhář úrovní.

Přečti si  Příští legendou v Apexu bude Vantage

Není to poprvé, co Bethesda přivedla někoho, kdo pracuje na modu nebo fanouškovském projektu a udělala z něj oficiální součást svého týmu, a jako vždy je skvělé vidět, jak se to stalo. To, na čem bude Johnson pracovat, se teprve uvidí, i když jsem si jistý, že jako fanoušek bude mít na očích nevyhnutelný Fallout 5i když je právě teď na míle vzdálen.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno