Tento rok se nám Bethesda chystá vydat ještě tři hry a to Wofenstein II: The New Colossus, Evil Within 2 a Dishonored: Death of the Outsider.

Dnes nám Titan Comics společně s Bethesdou oznámili, že vydání těchto her bude doprovázet také série komiksů, která by měla být dostupná všem.

Jako první by měl na řadu  přijít komiks k Evil Within 2, který doprovázel už první díl jakožto prequel. Za komiksem k prvnímu dílu Evil Within stály právě Titan Comics. V této komiksové sérii čtenáři najdou detektiva Sebastiana Castellanos, který se stále nevzpamatoval z událostí, které se staly v Beacon Mental Hospital, když vyšetřoval nový případ sériového vraha, který náhle zasáhl Krimson City. Comiks k druhému dílu by se měl objevit 6. září.

Přečti si  Starfield bude exkluzivní pro Xbox a PC

Další v pořadí bude série, která bude doprovázet Wolfenstein II: The New Colossus. O psaní se postaral Dan Watters (Limbo, Assassin Creed: Uprising) a ilustrace zastrešili Piotr Kowalski (SEX, Dark Souls) a Ronilson Freire (The Mummy). Komix nás vezme na Blaskowiczovu misi, kde již tradičně zemře množství nacistů a půjde o zastavení zlověstného úsilí Hanse Hartmanna. První číslo se uvolní ve své fyzické a digitální podobě 13. září.

A jako třetí bude jak již správně tušíte komiks k Dishonored: Death of the OutsiderDishonored: The Peeress and the Price  bude obsahovat příběh a obsah, který se bude vázat na nedávno oznámené DLC. Následuje Emily Kaldwin v momentě, kdy se vrátí do Dunwallu s Corvem. Brzy se znepřátelí s politikem Archibaldem Dufraneomem a když se objeví zprávy o novém zabijákovi ve městě, Emily záhadně ztrácí své síly.

Přečti si  Watch Dogs Legion - Update 4.5 přidává 60 FPS pro PS5 a Xbox Series X / S

 

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno