Beyond Good and Evil 2 se začíná formovat a tak společnost Ubisoft uspořádala včera v 18:00 stream, ve kterém nám ukázali téměř 30 minut gameplay záběrů s řadou mechanik a prvků.

Ve videu, kterým nás provedou producent hry Guillaume Brunier a kreativní režisér Emile Morel, máme možnost vidět soubojový systém, kooperaci, létání, Spyglass scanner, vylepšování postav a další.

I když bude možno hrát hru sólo, tak se jedná především o kooperativní titul, který umožní vašim spoluhráčům kdykoliv vstoupit do hry a zase z ní svobodně vystoupit. Spyglass scanner potom dokáže odhalit jaké vybavení používají vaši nepřátelé. Co se vozidel týče, tak zajímavostí je, že budete mít přístup k nejrůznějším létajícím vozidlům, takže pokud uvidíte ve hře nějaké vozidlo, tak jej budete moci řídit. 

Jak je vidět, tak tým Michela Ancela tvrdě pracuje, avšak i tak se zdá, že tým zatím vytvořil pouze jednu planetu/velké město. Dokončení celého hvězdného systému, který dříve slíbili, může ještě pár let trvat, i když Ancel slíbil první beta test v průběhu roku 2019. Na celé video se můžete podívat níže v novince.

Přečti si  Sony čelí hromadné žalobě kvůli monopolu na prodej digitálních her pro PlayStation

Ubisoft dosud neoznámil datum, ani platformy na které je hra vyvíjena.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno