Beyond Good and Evil 2 stream nabídl půlhodinový pohled na souboje, kooperaci a další..
Domů » Hry » Novinky » Beyond Good and Evil 2 stream nabídl půlhodinový pohled na souboje, kooperaci a další..

Beyond Good and Evil 2 stream nabídl půlhodinový pohled na souboje, kooperaci a další..

11.12.2018
Publikoval:

Beyond Good and Evil 2 se začíná formovat a tak společnost Ubisoft uspořádala včera v 18:00 stream, ve kterém nám ukázali téměř 30 minut gameplay záběrů s řadou mechanik a prvků.

Ve videu, kterým nás provedou producent hry Guillaume Brunier a kreativní režisér Emile Morel, máme možnost vidět soubojový systém, kooperaci, létání, Spyglass scanner, vylepšování postav a další.

I když bude možno hrát hru sólo, tak se jedná především o kooperativní titul, který umožní vašim spoluhráčům kdykoliv vstoupit do hry a zase z ní svobodně vystoupit. Spyglass scanner potom dokáže odhalit jaké vybavení používají vaši nepřátelé. Co se vozidel týče, tak zajímavostí je, že budete mít přístup k nejrůznějším létajícím vozidlům, takže pokud uvidíte ve hře nějaké vozidlo, tak jej budete moci řídit. 

Jak je vidět, tak tým Michela Ancela tvrdě pracuje, avšak i tak se zdá, že tým zatím vytvořil pouze jednu planetu/velké město. Dokončení celého hvězdného systému, který dříve slíbili, může ještě pár let trvat, i když Ancel slíbil první beta test v průběhu roku 2019. Na celé video se můžete podívat níže v novince.

Přečtěte si  Odhaleno datum vydání Serious Sam 4: Planet Badass

Ubisoft dosud neoznámil datum, ani platformy na které je hra vyvíjena.

 

Adam Jacik

Hráč, fanoušek technologií a rychlých aut. Hraji téměř vše na čem se dá.

Další doporučené příspěvky
 
Dojmy z dema Marvel’s Iron Man VR

Vyskúšali sme si, aké je to byť jedným z najobľúbenejších...