Společnost Cooler Master, uvádí na trh počítačovou skříň MasterCase H500P Mesh White, která nabízí netradiční bílou barvu pro speciální sestavy a skvělé proudění vzduchu.

Přední část této novinky je složena ze dvou vrstev, hrubší z kovu a jemnější fungující jako prachový filtr. Za nimi se skrývají dva velké 200mm RGB ventilátory, které vhánějí studený vzduch dovnitř skříně. Dostatek vnitřního prostoru zajišťuje naprostou volnost při skládání vlastní sestavy včetně přehledného uspořádání kabelů. Kombinace průhledného temperovaného skla s futuristickými liniemi na přechodech umocňuje vzhled, který vyzdvihl Matteo Stracciari, generální manažer počítačových skříní:

„Cooler Master MasterCase H500P skvěle reprezentuje náš pohled, co pro nás a naši komunitu stavba počítačů znamená – zábavu, seberealizaci a nadšení.“

Výsledek obrázku pro cooler master h500p white

Promyšlená skříň nabízí dostatek krytů pro maximálně čistý vzhled. Lze zahalit zdroj, výřez pro CPU nebo využít další kryty kabelů. Disponuje také přídavnými PCI sloty v zadní části pro umístění grafické karty do vertikální polohy. Je připravena pro aplikaci vodního chlazení s prostorem pro až 360mm radiátory vpředu a v horní části. Integrovaný RGB ovladač po zapojení umožňuje ovládat podsvícení dvou 200mm ventilátorů. V rámci skříně je dodáván také RGB Connector Splitter a 4pin M-M adaptér.

Přečti si  Do Rocket League míří NASCAR 2021 Fan Pack DLC

Cooler Master MasterCase H500P Mesh White bude k dispozici v druhé polovině března za doporučenou koncovou cenu 4.490 Kč s DPH v České republice a 175 euro s DPH na Slovensku.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno