V pátek tak trochu nešťastně odstartovalo VIP Demo k velmi očekávané hře Anthem od BioWare, ke kterému měli přístup všichni, kdo předobjednali hru, nebo měli pozvánku.

Bohužel se v okamžik spuštění nemohl téměř nikdo do hry přihlásit a servery nezvládali odbavit nápor netrpělivých hráčů. Bohužel i přes veškeré úsilí vývojářů trpělo demo problémy s konektivitou i následující den a jednotlivé mise nebylo možno korektně spustit. Navíc když už se hráči do hry dostali, tak se museli potýkat s nepříjemnými lagy, kdy servery vracely hráče o metry zpět.

Relativně stabilního fungování jsme se dočkali až v neděli, kdy hra již připojovala téměř bez problémů a zmizely také lagy i další problémy, jako například se zvukem. K celému problému se na blogu hry také vyjádřil Chad Robertson, který uvedl, že se všem hráčům velmi omlouvá za potíže a uvedl, že servery byly před samotným spuštěním řádně testovány, a byly nastaveny tak, aby s rostoucím počtem uživatelů rostla jejich kapacita, ovšem tento algoritmus z nějakého důvodu selhal a servery vykazovaly chyby, se kterými se vývojáři do této chvíle nesetkali.

Přečti si  Nová postava Valkyrie ze sezóny 9, Apex Legends, má spoustu schopností

Oceňujeme trpělivost hráčů a upřímně se omlouváme všem, kteří se nedostali do hry.

BioWare uvedl, že všichni, kteří měli do VIP dema přístup obdrží v den vydání plné hry speciální skin, který budou moci použít na svůj Javelin.

Pokud jste se nedostali do VIP dema a zajímá vás, jak hra vypadá, potom se níže podívejte na naše gameplay záběry.

Veřejné demo proběhne o následujícím víkendu.

Anthem vychází na PC, PS4 a Xbox One 22. února.

 

2 KOMENTÁŘE

  1. EA asi nepočítali s tím,že bude hodně velkej zájem o předobjednávky hry a rozdávali se klíče kvůli VIP demu,když se rozhodli dát ještě na další víkend public demo pro všechny hráče co neměli klíč k VIP tak to bude stejný..zase přetížený servery a hráči budou neustále dokola se tam pokoušet dostat.sou tam zbytečné dlouhý loadingy a v průběhu dema co hraju tak jim to spadne.ea probuďte se a udělejte něco se svýma serverama aby to šlo plynule hra a nepadala hra.jestli to tak bude u plný verze hry,tak ste mě zklamali

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno