I když je Anthem oficiálně vydán teprve od pátku 22. února, tak hra již stihla obdržet dvě aktualizace a zcela jistě ještě několik dalších dostane.

Mnozí mohou tyto aktualizace vzhledem k technickému stavu hry jen vítat, ovšem bohužel společně s opravami některých chyb do hry dorazily také nemilé aktualizace a to v podobě nerfnutí Gunslinger´s Mark pro Storm Javelin a také snížení množství dropů.

O to horší je fakt, že v případě dropů provedlo studio snížení potají. Mnoho hráčů totiž hlásí  podobné zkušenosti, že ke snížení dropu došlo především u legendárních kontraktů a Stronghold misí, což je v podstatě endgame obsah hry.

Hráči hlásí, že před updatem obdrželi vždy jednu až tři Masterwork zbraně za každý legendární kontrakt a jednu až čtyři v případě dokončení Stronghold misí na obtížnost Grandmaster 1 a 2. Nyní hráči nejsou odměňováni téměř vůbec a za Mesterwork zbraně padají jen velmi zřídka, například jednou za 12 legendárních kontraktů.

Přečti si  Epic Games údajně nabídl společnosti Sony 200 milionů dolarů za exkluzivity PlayStationu

Samozřejmě je možné, že to nebyl ze strany studia BioWare úmysl a jednalo se o chybu v updatu o které vývojáři nevěděli. V takovém případě doufáme, že dojde k velmi brzké nápravě a hra bude hráče za jejich snažení opět odměňovat.

Anthem je nyní k dispozici na PC, PS4 a Xbox One.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno