Black Myth: Wukong vydal velmi působivý čínský novoroční trailer, oslavující nadcházející Year of the Ox (rok vola).

Black Myth: Wukong je hra založena na čínské mytologii jejíž herní mechanismy jsou inspirovány sérií Dark Souls. Zatímco trailer byl vytvořen jen k oslavě Nového roku a nepředstavuje zápletku nebo bosse skutečné hry, jedná se stále o skvělý pohled na to jak by se hra, pokud někdy vyjde, mohla hrát. 

Jak vysvětlil Forbes , úvodní text k videu zní: „Protože myš ustupuje volu, máme rostoucí talent a sílu. Zde je malá ochutnávka pro vás, vážení hráči, můžete mít úspěšný rok.“ Video končí sloganem „buďte silní jako býk“

Video představuje dvouhlavé krysí monstrum, které protagonista Wu Kong the Monkey King porazí, což představuje rok, který by většina lidí pravděpodobně více než s chutí vymazala z paměti. Potkaní monstrum je poté nahrazeno mohutnou bestií s volskou hlavou, která symbolizuje nadcházející rok.

Přečti si  PlayStation oznamuje nové partnerství se službou Discord

Game Science je čínské nezávislé studio, které dříve vyvinulo Art of War: Red Tides . Black Myth: Wukong, i když je na Západě stále málo známý, již přilákal velkou pozornost a mezi fanoušky souls her vyvolal velký zájem a to nejen díky svým honosným trailerům a skvělému konceptu. 

Black Myth: Wukong je aktuálně ve vývoji a vydání hry je plánováno nejdříve na rok 2023.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno