Je to až neuvěřitelné, že už to budou dva roky co vyšla mega úspěšná online multiplayerová střílečka Overwatch od Blizzardu, která se stále těší velkému počtu hráčů, což studio motivuje hru neustále vyvíjet a obohacovat o nový obsah a herní události.

Jednou z nich bude také nový Anniversary event, který začne 22. května a potrvá do 12. června na všech platformách. Hráči se mohou těšit na celkem 50 nových kosmetických předmětů, mezi nimi i na 8 legendárních skinů a 3 epické skiny. Do hry také přibude nová mapa pro Deathmatch, která bude nazvaná Petra. Spolu s ní do hry přibude i kompetitivní varianta Deathmatch režimu se skill ratingem.

Anniversary Event navíc do hry vrátí všechny předchozí kosmetické předměty z předchozích událostí. Máte tak jedinečnou příležitost doplnit si svou sbírku o ty, které vám v průběhu hraní unikly. Jako bonus se v rámci Arcade vrátí i některé režimy z předchozích eventů, které budou denně rotovat, takže si je budete moci znovu užít.

Přečti si  Vývojáři Warzone reagují na frustrující chybu, která stále umožňuje hráčům dostat se pod stadion

Kromě toho Blizzard 22. května vydá i novou digitální edici hry pro všechny platformy. Ta se bude jmenovat Legendary Edition a nabídne 15 legendary a epic skinů, mezi nimiž budou i skiny, které byly dříve exkluzivně pro Origins edici hry.

Pokud byste si Overwatch chtěli vyzkoušet, tak od 25. do 29. května bude k dispozici zdarma na všech platformách.

Overwatch je nyní k dispozici na PC, PS a Xbox One.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno