Příznivci Blizzardu a fanoušci herní série Diablo si snad ani nemohli přát lepší začátek této každoroční herní akce. Spekulace, které již týden před startem eventu prorokovaly oznámení velkých titulů, byly přesné a Blizzard oznámil, že již usilovně pracuje na 4. díle Diabla.

Diablo není pro Blizzard jen důležitá značka, ze které saje peníze, ale je to i srdcová záležitost, která dala započat novému herními stylu. Blizzard Diablo 4 oznámil ve velkém stylu a hráčům po celém světě představili nejen oznamující trailer, ale dostalo se dokonce i na samotný gameplay trailer.

Není žádným překvapením, že se hráči mohou těšit na Barbary, Druidy i Čaroděje. Hratelné Demo Diablo 4 je již dokonce k dispozici pro fanoušky, kteří jsou přímo na místě (a jsou ochotni vystát si dlouhou řadu). Lze očekávat, že o čtvrtém Diablu se ještě na letošním BlizzConu něco dozvíme a vy tyto aktuální informace samozřejmě najdete na našem webu.

Přečti si  Activision si v příštích dvou letech najme 2 000 vývojářů, protože si klade za cíl ztrojnásobit velikost franšízového týmu

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno