Spekulace o dlouho pověstném restartu Silent Hill opět vzplanuly. Bloober Team se aktuálně houpá na vlnách úspěchu se svou poslední hrou The Medium, ale zdá se, že již více než rok pracuje na další hře.

Nedávno vývojář potvrdil, že pracuje na „novém velkém projektu“. V rozhovoru pro GamesIndustry generální ředitel Bloober Team Piotr Babieno prozradil, že vývojář v tomto okamžiku pracuje na další hororové hře a to více než rok. Informace je o to zajímavější, když uvedl, že na hře pracují  s „velmi známým vydavatelem her” i když nemohl prozradit o koho se jedná.

“Ve skutečnosti už déle než rok pracujeme na jiném herním projektu, další hororové IP a děláme to s velmi slavným vydavatelem her. Nemohu vám říct, o jaký projekt jde, ale jsem si docela jistý, že když si lidé uvědomí, že na tom pracujeme, budou velmi nadšení. “

Pokud jste za poslední rok drželi krok s množstvím úniků a spekulací o možném restartu Silent Hill, potom by nemuselo být překvapujícím závěrem, kdyby na něm pracoval právě Bloober Team ve spolupráci s Konami.

Přečti si  Sony si nechalo patentovat „Like Button“

Samozřejmě stojí za to zdůraznit, že Bloober Team, který je znám pro své psychologické horory se nechal několikrát slyšet, že si inspiraci bere právě ze Silent Hill. Navíc skladatel Silent Hill  Akira Yamaoka – který spolupracoval s tímto studiem na nedávném  médiu  – údajně pracuje na další hře právě s Bloober Team. Shodou okolností Yamaoka nedávno řekl (v nyní odstraněném rozhovoru), že jeho další projekt je „ten, o kterém doufáte, že o něm uslyšíte.“

VGC ve své zprávě o výše zmíněné hororové hře Bloober Team uvádí, že podle jejich zdrojů společnost Konami outsourcovala  Silent Hill  na „významného“ japonského vývojáře a že tato hra se bude zcela lišit od toho, co se obvykle očekává. Tato hra bude údajně odhalena letos v létě.

Přečti si  Abyste viděli veškerý obsah STALKER 2 budete k tomu potřebovat několik průchodů, říkají vývojáři

Samozřejmě, v tomto okamžiku jsou to jen spekulace, takže dokud nebude nový projekt Bloober Teamu oficiálně oznámen, je třeba k těmto informacím přistupovat s jistým nadhledem.

The Medium je nyní k dispozici na PC a XSX/S.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno