Na svém panelu PAX Online v sobotu společnost Gearbox Software potvrdila, že verze Borderlands 3 pro PlayStation 5 a Xbox Series X jsou ve vývoji.

Verze Borderlands 3 pro PS5 a Xbox Series X poběží v rozlišení 4K a 60 snímků za sekundu v režimu pro jednoho hráče. Gearbox říká, že hráči na konzolách současné generace budou moci přinést veškerý stažitelný obsah, který si zakoupili, a také jejich dosavadní postup hrou.

Borderlands 3 pro konzole nové generace také přijde s novými kooperativními funkcemi. Splitscreen pro čtyři hráče pro místní multiplayer a vertikální splitscreen pro dva hráče. (Vertical splitscreen přichází také pro verze hry pro PS4 a Xbox One prostřednictvím bezplatné aktualizace.)

Gearbox má v rámci hry pro Borderlands 3 další aktualizace , včetně nových stromů dovedností pro všechny třídy Vault Hunter, nového herního režimu a nových akčních dovedností jako součást placeného stahovatelného obsahu. Vývojář také naznačil hru napříč platformami přicházející v roce 2021.

Přečti si  Unikly první možné obrázky z Battlefieldu 6

Borderlands 3 je nyní k dispozici na Google Stadia, Mac, PlayStation 4, Windows PC a Xbox One. Datum vydání pro verze PlayStation 5 a Xbox Series X nebylo oznámeno.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno