I když asi Bungie doufalo, že s vrácením PvP režimu Rumble z prvního Destiny udělá hráčům druhého dílu radost, tak opak se stal skutečností a studio se opět setkalo spíše s kritikou, než chválou.

Hráči si totiž stěžovali na to, že se hráči po smrti respawnou v těsné blízkosti nepřátel a také, že větší počet hráčů tomuto režimu rozhodně neprospívá.

Nyní, když se Rumble po resetu vyměnil za Mayhem, může Bungie řešit zpětnou vazbu hráčů a vyladit režim tak, aby splňoval očekávání hráčů. Konkrétně plánuje Bungie snížit počet hráčů na 6 a zlepšit algoritmy pro spawning.

Uvidíme, zda se to studiu podaří a hráči dostanou za dva až tři týdny zpět kvalitní Rumble, po kterém volali.

Přečti si  Naughty Dog sdílelo sérii fotografií k seriálu The Last of Us ukazující nemocnici Firefly

Příští týden v Destiny 2 začíná nová a vylepšená verze Iron Banneru, kde Bungie také navýšilo počet hráčů na původních 6vs6 a navíc v režimu control odstranilo automatické obsazení bodů A a B. Uvidíme jaká bude odezva od hráčů, ale Iron Banner by se měl téměř ve všem podobat D1 až na mapy, které totiž byly v Destiny 2 navrženy pro 4vs4.

Když už nic jiného, tak alespoň ​​změny v Rumblu jsou pozitivním znamením, protože ukazují, že Bungie je ochotno provést změny ihned na základě zpětné vazby od hráčů.

Destiny 2 je nyní k dispozici na PC, PS4 a Xbox One.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno