Chorvatští vývojáři z Croteam oznámili během letošního ročníku Reboot Develop 2018 vývoj Serious Sam 4 s podtitulem Planet Badass.

Vývojáři zároveň představili také půlminutový teaser trailer, v němž hlavní hrdina projíždí krajinou na svém chopperu a směřuje k hordám protivníků, které hodlá jako obvykle nemilostně zlikvidovat.

Jak se z Teaseru dá vyslůedovat, tak to vypadá, že vývojáři si dali spoustu práce a hru vytváří na velmi aktualizovaném enginu. Vývojáři slíbili odhalit mnohem více na tiskové konferenci Digital Devolver v červnu v Electronic Entertainment Expo (E3). Pokud nedojde k úniku informací, tak si fanoušci budou na další informace počkat.

Výsledek obrázku pro serious sam 4

Ovšem již nyní existují náznaky toho, že by se hra mohla odehrávat v otevřeném světě, který by hráči právě za pomoci chopperu mohli prozkoumávat, což by korespondovalo i s níže uvedeným teaser trailerem.

Přečti si  Společnost Microsoft údajně nakoupila reklamní prostor pro Starfield na tento rok, říká zasvěcenec

Zatím neexistují žádné další podrobnosti týkající se vydání ani platforem na kterých bude hra dostupná, ale dá se předpokládat, že hra vyjde na všechny tři hlavní platformy, tedy PC, PS4 a Xbox One.

Serious Sam 4: Planet Badass se nyní nachází v aktivním vývoji pro blíže nespecifikované platformy a neznámým datem vydání.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno