Kalendář vycházejících her

Přehledný kalendář vycházejících her na PC, PlayStation, Xbox a Nintendo.

 

Čvn
30
St
NECROMUNDA: HIRED GUN
Čvn 30 celý den
NECROMUNDA: HIRED GUN

Necromunda: Hired Gun je nezávislá dynamická, násilná a strhující střílečka zasazená do těch nejtemnějších koutů nechvalně proslulého úlového města z Warhammer 40,000. Pohybuj se v oceánu zločinu a korupce a vyvaž krvavý ekosystém Necromundy jako nelítostný nájemný zabiják.

Hra vychází pro: PC, PS4, PS5, XSX/S, Xbox One

Čvc
2
Red Wings: Aces of the Sky Baron Edition
Čvc 2 celý den
Red Wings: Aces of the Sky Baron Edition

 Red Wings: Aces of the Sky Baron Edition je arkádová akční hra, ve které budeš ovládat válečné letouny z první světové války. Doprovázej legendárního Red Barona a obehraj smrt na cestě k vítězství!

Hra vychází pro PS4, Switch

Čvc
8
Čt
CHIVALRY 2 DAY ONE EDITION
Čvc 8 celý den
CHIVALRY 2 DAY ONE EDITION

Chivalry 2 je sekačka pro více hráčů z pohledu první osoby inspirovaná epickými středověkými filmovými bitvami. Hráči jsou vrženi do akce v každém ikonickém okamžiku dané éry – od střetu mečů přes bouře hořících šípů po obléhání velkých hradů a další.

Hra vychází pro: PC, PS4, PS5, Xbox One, XSX/S

Čvc
16
F1 2021
Čvc 16 celý den
F1 2021

 V oficiální videohře FIA MISTROVSTVÍ SVĚTA FORMULE JEDNA F1 2021 má každý příběh svůj začátek. Užij si strhující nové vlastnosti F1 2021 včetně vzrušujícího příběhového režimu „Braking Point“ nebo kariéry pro dva hráče a dostaň se ještě blíž startovnímu roštu díky „skutečnému začátku sezóny“.

Hra vychází pro: PC, PS4, PS5, Xbox One, XSX/S

Srp
24
Út
Kena: Bridge of Spirits
Srp 24 celý den
Kena: Bridge of Spirits

Kena: Bridge of Spirits je akční dobrodružství založené na příběhu zasazeném do okouzlujícího, bohatého světa plného starodávných ruin a vesnic. Svět je jako stvořený k průzkumu a rychlému boji. Najdi a rozšiř svůj tým malých společníků zvaných Rot, kteří zlepšují tvoje schopnosti a vytvářejí nové způsoby, jak si přizpůsobit prostředí. Jedná se o pohlcující zážitek, který tě si k sobě přitáhne a okouzlí tě nádherně propracovaným světem.

Hra vychází na: PC, PS4, PS5

King’s Bounty II Day One Edition
Srp 24 celý den
King's Bounty II Day One Edition

Taktická tahová série King’s Bounty II se po letech vrací. Kromě podrobných taktických možností, které fanoušci od soubojů očekávají, vás čeká fantastický svět Antara i zbrusu nové nelineární dobrodružství a pokročilé RPG mechaniky, které dávají váhu každému vašemu rozhodnutí.

Hra vychází pro: PC, PS4, Xbox One

King’s Bounty 2
Srp 24 celý den
King’s Bounty 2

Taktická tahová série se po letech vrací. Kromě podrobných taktických možností, které fanoušci od soubojů očekávají, vás čeká fantastický svět Antara i zbrusu nové nelineární dobrodružství a pokročilé RPG mechaniky, které dávají váhu každému vašemu rozhodnutí.

Hra vychází na: PC, PS4, Xbox One, Switch

Srp
30
Po
Blood Bowl 3
Srp 30 celý den
Blood Bowl 3

Brutální, šílený, taktický… takový je BLOOD BOWL! Ikonický sport smrti se vrací s novou videohrou plnou fantasy fotbalu, který je věrný nejnovějším pravidlům deskové hry a jejímu novému obsahu. Založ si vlastní tým a pak drť, likviduj a podváděj, dokud se nedostaneš až na vrchol… a dokud tvoji soupeři neskončí na hřbitově.

Hra vychází pro: PC, PS4, PS5, Xbox One, XSX/S, Switch

Zář
10
Life is Strange: True Colors
Zář 10 celý den
Life is Strange: True Colors

Užij si zcela nové dobrodružství ze série Life is Strange, se zcela novou hlavní postavou a vzrušující záhadou k vyřešení. Alex Chen disponuje schopností empatie, může absorbovat a manipulovat s emocemi druhých. Když její bratr zemře při „autonehodě“, Alex se musí chopit své moci a s její pomocí odhalit pravdu.

Hra vychází pro PC, PS4, PS4, Xbox One, XSX/S

Zář
14
Út
Deathloop
Zář 14 celý den
Deathloop

Nová hra Arkane Studios potěší nejednoho fanouška zajímavých světů, poctivého level designu a otevřené hratelnosti jakou nabízeli všechny díly populárního Dishonored, ale například také Prey z roku 2016. Tato akční hra z pohledu první osoby nás má zavést na ostrov Blackreef, a to do nekonečného souboje dvou ostřílených zabijáků Colta a Julianny. Prozkoumávejte neskutečná prostředí a pečlivě vytvořené levely v pohlcujícím zážitku z hratelnosti, jenž vám dovolí ke každé situaci přistoupit tak, jak chcete. Najděte a zabijte své cíle po celém ostrově v naději ukončit cyklus jednou provždy. A nezapomeňte; pokud se vám to napoprvé nepovede… zemřete. Znovu.

Hra vychází na: PC, PS5