Activision a Treyarch otevřeli svou kryptu, aby předvedli, co nový režim Zombies v Call of Duty Black Ops Cold War na všech platformách přinese.

 • S více než kývnutím na „Nacht der Untoten“ – mapa, která to všechno začala – se  „Die Maschine“  odehrává na počátku 80. let, ale jeho kořeny sahají ještě dále do minulosti.
 • V rámci  Requiem , týmu mezinárodní reakce podporovaného CIA, vedeného Grigori Weaverem z původního  příběhu Black Ops  , prozkoumají agenti bunkr druhé světové války, který nebyl zpustošen jen časem …
 • Během boje za potlačení nepřirozených jevů v tomto bunkru členové týmu Requiem zkoumají, co se skrývá pod touto strukturou, která se po desetiletích medvědí služby rozpadla. Pokud uspějí, může Requiem odhalit desetiletá tajemství, která převyšují globální řád.
 • Současně vstupuje do boje divize pod vedením Sovětů, která soupeří s Requiem. Jedná se o skupinu Omega, která má aké velký zájem o studium a využití nevysvětlitelných událostí a anomálií, které se projevují po celém světě.

Treyarch také vydal řadu nových detailů hry Call of Duty Black Ops Cold War Zombies, včetně mezigeneračního Cross-Play. 

 • Cross-Play a Cross-Gen
  Stejně jako v režimu pro více hráčů mohou být oddíly Zombies vytvářeny napříč platformami a generacemi, což je poprvé v historii franšízy, tento kooperativní režim je k dispozici prostřednictvím cross-play.
 • Průběh a načítání Battle Pass
  Hráči nyní postoupí prostřednictvím Battle Passu s časem hraným v Zombies, podobně jako v multiplayeru a  Call of Duty: Warzone. Členové týmu Requiem mohou také zahájit zápas se svou vybranou zbraní vytvořenou v Gunsmith. 
 • Vzácné zbraně
  Kromě návratuPack-a-Punch k transformaci vaší zbraně budou mít všechny zbraně nyní s nimi spojenou raritu. Čím vyšší vzácnost, tím větší poškození a příslušenství pro zbraň. Poprvé to umožní udržitelnost jakékoli zbraně v pozdějších kolech. To také přidává více rozmanitosti a zábavy při hledání nových zbraní prostřednictvím Wall Buys a Mystery Box.
 • Vylepšení v terénu
  Kromě zbraní mohou hráči nasadit i další vylepšení jako proaktivní schopnosti, které přidávají další vrstvu taktice založené na družstvu.
 • Equipment
  Na mapě můžete vytvářet a hledat smrtící, taktické a podpůrné vybavení.
 • Perky
  Classic Zombies Perks jsou zpět s přepracovanou estetikou studené války, včetně návratu některých nadčasových, jako je Juggernog a Speed ​​Cola.
 • Exfil
  Místo toho, aby zahynuli v hordě, nabízí  Black Ops Cold War  Zombies novou možnost útěku, pokud se cítíte být přemoženi. Pokud má celá jednotka potíže, můžete se rozhodnout vyfiltrovat nemrtvou bojovou zónu pomocí vrtulníku.

Níže si můžete prohlédnout celý devítiminutový první pohled na režim zombie Call of Duty Black Ops Cold War.

Přečti si  Sezóna 9 Apex Legends přináší novou možnost hlášení hráčů za „smurfing“

Call of Duty Black Ops Cold War a režim Zombies bude k dispozici 13. listopadu pro PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series x/S a PC.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno