Kup nám pivo

Ještě letos se Call of Duty: Blac Ops 6 stane první hrou z megatunové série, která bude při spuštění dostupná prostřednictvím služby Game Pass, i když to vypadá, že to nebude první hra série v této službě.

Začátkem července jsme se dozvěděli, že loňská hra Call of Duty: Modern Warfare 3 zamíří tento měsíc do Game Passu, a nyní možná známe konkrétní datum jejího příchodu. Podle známého leakera Xboxu @eXtas1stv na Twitteru vyjde střílečka z pohledu první osoby pro Game Pass 24. července. Nebude k dispozici prostřednictvím cloudu.

Společnost Microsoft samozřejmě nedávno oznámila, že kromě zvýšení cen také ruší základní úroveň služby Xbox Game Pass pro nové členy a nahrazuje ji službou Xbox Game Pass Standard, která nebude zahrnovat hry z prvního dne. Zda bude zahrnuta i hra Modern Warfare 3, se teprve uvidí.

Přečti si  Generální ředitelka Xboxu Asha Sharma oznamuje Project Helix

Výše zmíněný leaker také tvrdí, že Valorant se konečně dočká plného vydání na konzole ještě tento týden. Více se o tom dočtete zde.

ASUS For Ludens Who Dare
Sledujte Game Press na Google, abyste dostávali naše novinky a recenze do svých feedů a vše věděli hned.
ZDROJTwitter
Adam Jacik
Šéfredaktor a majitel webu, který se hernímu světu věnuje již od éry Commodore 64. Díky více než dvacetiletým zkušenostem a hlubokému zájmu o technologie dokáže spojovat historický kontext s moderními trendy a vést redakci směrem k odborné, kvalitní a důvěryhodné tvorbě. Ve volném čase se věnuje sledování kvalitní kinematografie, golfu, lyžování a sportovní střelbě, které pro něj představují vyvážený protipól dynamickému technologickému prostředí.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno