V květnu letošního roku se hardcore fanoušci deskových her mohou těšit na zásadní událost. Společnost Fox in the Box přichází s ambiciózním projektem, kterým rozšíří hranice oblíbené strategické hry Europa Universalis: The Price of Power. Tento titul, známý svou hloubkou a komplexností, se dočká své české edice jako součást kampaně na reprint anglické verze prostřednictvím platformy Gamefound.

Europa Universalis, hra oslavující historickou strategii a taktickou prozíravost, se stává ještě přístupnější pro české hráče. Česká edice slibuje nejen věrný překlad pravidel a komponent, ale také přidává exkluzivní promo balíček karet událostí a scénáře zaměřené speciálně na Království české. Tento lokální prvek jistě ocení nejen fanoušci historie, ale i ti, kteří hledají způsoby, jak obohatit svou hru o nové příběhy.

Europa Universalis je již dlouho považována za jednu z nejlépe hodnocených historických her, s dlouhodobým hodnocením 8.8 na BoardGameGeek od téměř tisíce uživatelů. Nicméně, tento titul rozhodně nebude nic pro úplné nováčky, protože náročnost na BGG dosahuje úctyhodné hranice 4,65/5. Jinými slovy, hardcore nadšenci a milovníci deskových her se mohou těšit na další odvážný projekt, který si Fox in the Box vybralo do portfolia svých her, které chce přinést českým hráčům. Klobouček.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno