Začátek Mistrovství České republiky ve hře EA Sports FC 24 (dříve série FIFA) se blíží. První zápasy otevřené kvalifikace MČR FC powered by Hyundai se odehrají už 4. října.

Nového českého šampiona poznají fanoušci 16. března 2024 v pražské Vodafone PLAYzone Areně. Během sezony se nejlepší čeští a slovenští hráči představí také v Brně během herního festivalu MČR a v lednu bude turnaj hostit Ostrava. Finanční odměny pro hráče se letos vyšplhají na 155 000 Kč. Speciálním bonusem bude také nový Kooperativa FAKTOR. Ten určí nejpoctivějšího hráče turnaje, který získá speciální trofej i finanční odměnu nad rámec turnajové dotace.

Oficiálním vozem turnaje je elektromobil Hyundai IONIQ 6. Světové auto roku 2023

Sparta, Slavia, Viktoria Plzeň, nebo někdo jiný? Už v říjnu začíná nová sezona MČR FC 2024 powered by Hyundai, která určí nového mistra České republiky. V loňském roce se nejlépe dařilo týmu Entropiq, který měl ve finále oba své zástupce.

MCR FIFA powered by Hyundai 2022 v Brne
Zdroj: Playzone

„Dlouhodobě si společně s fanoušky užíváme lásku k fotbalu. Jsme hrdým partnerem českého národního týmu a jsme rádi, že můžeme s diváky prožívat radost z výhry i ve virtuálním světě. Moderní technologie v kombinaci s vášní ke sportu nás spojují. Všem zúčastněným přeji, ať si letošní jízdu mistrovstvím užijí,“ říká Radim Švehla ze společnosti Hyundai. Ta zajistila také oficiální vozy turnaje, kterými jsou elektromobily Hyundai IONIQ 6.

Přečti si  Katalog PS Plus Extra a Premium obohatí Remnant 2, Final Fantasy a další

Brno, Ostrava, Praha

Poprvé se hráči představí divákům na Brněnském výstavišti v Pavilonu P v rámci třídenního herního festivalu MČR, a to konkrétně 26. listopadu. Zde si rozdělí první kvalifikační body a finanční odměny ve výši 40 000 Kč. Organizátoři na místě také odhalí speciální trofej, kterou získá nový český mistr. První otevřená kvalifikace na tento turnaj začíná už 4. října na portále playzone.cz. Registrace je otevřená všem zájemcům.

MCR FIFA powered by Hyundai 2023 Totik
Zdroj: Playzone

„Atmosféra v Brně je vždy úžasná. Město esportem žije. Myslím si, že to bude start do nového ročníku, jak má být. Pro diváky si opět připravíme nejenom zápasy špičkových hráčů, ale také doprovodný zábavný program. V loňském roce jsme si zde například vůbec poprvé vyzkoušeli, zda je možné z vozu Hyundai komentovat zápasy. A podařilo se. I to jsou zážitky, na které se nezapomíná. Speciální novinkou bude také zařazení Kooperativa FAKTORU, na který se velmi těším,“ říká Jakub Jícha z agentury PLAYzone, hlavní organizátor MČR FC powered by Hyundai.

Přečti si  EA Sports College Football 25 představuje rozšířenou hratelnost

Druhou zastávkou sezony bude obchodní centrum Forum Nová Karolina v Ostravě. Návštěvníci se mohou s nejlepšími 4 hráči ostravského turnaje setkat 27. ledna. I zde si rozdělí odměny ve výši 40 000 Kč a důležité body do kvalifikace pro závěrečný turnaj. Ten proběhne v pražské Vodafone PLAYzone Areně, největším esportovém centru v Česku. Zde se utká 8 nejúspěšnějších hráčů celé sezony, aby se mezi nimi našel nový šampion. V Brně, Ostravě i v Praze budou moci návštěvníci také vyhrát konzoli PlayStation 5 v designu MČR FC powered by Hyundai.

MCR FIFA powered by Hyundai 2023 vitezove
Zdroj: PlayzoneeSport

Titulárním partnerem letošního ročníku je automobilka Hyundai, partnerem soutěže o nejpoctivějšího hráče se stává pojišťovna Kooperativa.

Vstupenky na brněnský turnaj a herní festival MČR jsou v prodeji na stránkách www.mcr.gg. Návštěvníci si mohou vybrat z variant Klasik, Premium a VIP.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno