Christopher Judge, který daboval Kratose v God of War, sdílel po odhalení PS5 několik zábavných videí na sociálních sítích.

Navzdory tomu, že jsme z nadcházejícího dílu God of War neviděli prakticky nic, vyvolalo toto oznámení doslova severské mrazení. Navíc reakce fanoušků udělal radost vývojářům, kteří na hře již nějakou dobu pracují a jedním z nich je i herec dabující samotného Kratose.

Christopher Judge na svém Twitteru krátce po uvedení teaseru poskytl fanouškům malou lahůdku. V prvním ze dvou videí, která zveřejnil, se ukázal, jak si pomalu hraje s nastavením mikrofonu. Poté, co si s tím chvíli pohrával zařval „Boy!“ zpoza kamery. Byl to možná nejlepší způsob ze všech, jak potvrdit, že opět propůjčil hlas věhlasnému zabijáku bohů. 

Na druhém videu předvádí některé ze svých God of War memorabilií, které má ve svém domě. poté otočí kameru na sebe a začne se radovat. Judge také použil hashtag „#GodOfWarRagnarok“, což jak se zdá bude celý název hry.

I když o novém God of War prakticky nic nevíme, předpokládáme, že bychom se mohli světové premiéry traileru dočkat během The Game Awards 2020. I přes fakt, že je hra plánována na rok 2021, tak tomuto termínu příliš nevěříme a spíše očekáváme oznámení odkladu na rok 2022.

Přečti si  Bethesda Game Studios pracuje na nové neohlášené hře

God of War Ragnarok je nyní ve vývoji pro PS5. 

3 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno