V minulém týdnu vyšla multiplayerová střílečka LawBreakers, pod níž je podepsán významný vývojář Cliff Bleszinski, který stojí například za sérií Unreal Tournament či Gears of War.

Dnes jsme pro vás vydali recenzi na tuto hru, která trpí nízkým počtem hráčů a právě na tento problém se Cliff pokusil najít odpověď. Domnívá se, že za nízkým počtem hráčů může stát jeho polarizující osobnost, která byla v herním byznysu přes 25 let a právě to nemuselo jeho nové hře pomoci. Ale zároveň herní byznys se hýbe velmi rychle a generace 15 letých ho ani pořádně nezná, sledují jen své oblíbené Twitch streamery nebo YouTubery, a to je právě místo kam se s hrou musí dostat. Nakonec zjistil, že ani když sesbíral kvalitní tým herních veteránů, nemá jistý úspěch hry a musí dokazovat, že na to má a to i přes to, že mnoho kritiků hodnotilo hru vcelku pozitivně.

Přečti si  Screenshoty z buildu hry Starfield z roku 2018 se objevily na internetu

Zde je Cliffovo vyjádření:

“Jo, to je možné. Měl jsem velmi polarizující osobnost po většinu posledních 25 let, které jsem pracoval. Vše co jsem kdy udělal mělo nějakou váhu. Ale dnes máte generaci 15 letých dětí, které nevědí, kdo jsem, ani to co jsem vytvořil a ani to nehodlají zjišťovat. Jsou více nadšeni svými oblíbenými Twittch streamery nebo YouTubery, což jsme si velmi rychle uvědomili. Budeme muset velmi rychle zapracovat na tomto davu a budovat si s nimi vztahy. Příležitostně oslovit i některé z těch, kteří nejsou našimi fanoušky, zainvestovat do nich nějaké peníze a zjistit zda nám budou ochotni podat pomocnou ruku a zvyšovat povědomí o naší hře. Tento byznys se velmi rychle pohybuje a vy jste jen tak dobří jak je dobrá vaše poslední hra a to dokonce i jen po těch 18 měsících na které jsem odjel na dovolenou po těch letech prací na hrách. Přivedl jsem k vývoji tým veteránů a zjistili jsme že i tak musíme začínat opět od nuly. Z toho mám nyní své první šedivé vlasy.”

 

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno