Call of Duty: Modern Warfare III a Warzone Season 2 vychází příští týden a zní to jako docela masivní aktualizace. Základním zážitkem pro více hráčů CoD: Modern Warfare III je spousta zcela nových map, Warzone přináší zpět mapu Fortune’s Keep Resurgence s řadou aktualizací a připravuje se další crossover obsah, včetně dalších věcí s tématem Duny a Operátoři Walking Dead Rick Grimes a Michonne.

Podívejte se na launch trailer pro CoD: Modern Warfare III/Warzone Season 2 níže.

Přehled CoD: Modern Warfare III pro více hráčů

Nové mapy pro více hráčů.

Odjezdy (spuštění)

 • Zcela nový, Core, 6v6, středně velký
 • “Prozkoumejte oblast odletů mezinárodního letiště Zakhaev, čistou a konkurenceschopnou mapu 6v6 s oblastmi pro všechny druhy bojů. Mapa je větší než Terminál, takže očekávejte, že akce bude rychlá a taktická, s operátory přístupnými do centrální hlavní haly.” zahrnující venkovní přízemní vchod na západní straně, hlavní odbavení zavazadel a průchod a horní mezipatrový chodník a bezpečnostní zónu podél východní strany mapy. Vytvořte působivé pohledy různých výšek a vzdáleností, manévrujte přes četné kryty, nebo tváří v tvář nepřátelům v boji na blízko v restauraci, kosmetice nebo Burger Town.”

Stash House (při vydání)

 • Zcela nový, Core, 6v6, malá velikost
 • “Hledáte kompaktní mapu, která předefinuje slovo “chaotický”? Pak následujte federální úřady do nedávno přepadeného skrýše v Bay Area! Přelezte (nebo se ponořte za) palety s penězi ukryté v garáži. Zastavte se pouze a obdivujte frontu xeriscape zahrady, než pronikne do domu na předměstském ranči plném skleněných oken a dalších peněz rozházených po různých místnostech. Prozkoumejte otevřený obývací pokoj, pracovnu a kuchyň a venkovní bar, vířivku, další obydlí na dvorku a centrální tlumivka v atriu, kde se soustředí boj. Očekávejte extrémně těsnou mapu velikosti zásilky, která je ideální pro broušení zkušeností a také rychlé a neustálé přestřelky.”

Vista (při vydání)

 • Zcela nový, Core, 6v6, středně velký
 • “Vítejte v brazilském horském středisku s obchody se suvenýry, restauracemi a tramvajemi. Kromě působivých výhledů očekávejte od této tříproudové mapy velikosti Shoot House s těsnými interiéry a dlouhými exteriéry i klasičtější atmosféru. Lanovka (velká gondola) nebo na náměstí Plaza na opačné straně mapy. Prozkoumejte exkluzivní promenádu ​​s obchody, vyvýšený Central Walkway a restauraci s prosklenými stěnami, zapadlé severní křídlo s bujným listím džungle, galerii a horní Oblast baru. Zatočte kolem jižního křídla s různými výškami, palubami a malým Burger Townem, ze kterého můžete shazovat nepřátele.”

Das Haus (Mid-Season)

 • Nové (remasterované), Core, 6v6, malá velikost
 • „Procházejte rozestavěným mrakodrapem v blízkosti Highrise, protože klíčová, malá mapa Call of Duty: Vanguard se vrací se zcela novým vzhledem. Ať už jste zde, abyste způsobili chaos, nebo jen kvůli XP, očekávejte hodně jasnější a vzdušnější pocit z této přepracované iterace a také nedostatek zničitelného krytu pro ještě rychlejší akci. Toužíte po neustálém boji? Očekávejte to, až budete procházet těsnou střední chodbou (sledovat dlouhé záběry) nebo se prodírat otvory podél kteréhokoli z vnějších křídel Nové názvy kompasů, snadno rozlišitelné modré a oranžové body spawn a prostředí penthouse pozvedá „dům“ do nových výšin.“

Další CoD: Modern Warfare III Multiplayer Additions

 • Dvě varianty map: Připravte se na Hordepoint a Vortex Mid-Season Playlist, prozkoumejte dvě varianty map s tématikou jiného světa založené na Skidrow a Terminal.
 • Nová válečná mapa: Zaútočte z nebe na mrakodrap v centru Urzikstanu. Vítejte v operaci Tin Man.
 • Pět herních režimů a Vortex Playlist: Přineste domů výhru ve hře Team Gun Game; quickscope si cestu k vítězství ve hře Snipers Only; užijte si návrat Hordepointu a Bounty; a bojujte s konkurenčními Juggernauty v jámě Juggermosh!
 • Hodnocená hra v sezóně 2: Získejte odměny za hodnocenou hru, které jste odemkli v 1. sezóně, a poté pokračujte v práci s celou sezónou a získejte zcela nové odměny.
 • Nová vesta Ninja: Upřednostňujete pouze tyto nože? Vybavte Ninja Vest tichým chodem a také bonusovým nožem a vrhacími hvězdicemi
Zdroj: Activision

CoD: Modern Warfare III Zombies Přehled

 • The Dark Aether Story Act pokračuje: Operace Deadbolt Strike Teams mají za úkol čelit nové anomálii v zóně vyloučení.
 • Vstupte do druhé trhliny: Při vstupu do nové a děsivé trhliny se postavte čelem k největší zamořené pevnosti, na kterou jste narazili.
 • Nové výzvy a schémata: Odemkněte úrovně Prestige, abyste získali zombie výzvy a shromáždili tři nová schémata, která vám pomohou v postupu.
 • Warlord Keres: Nepolapitelný specialista na chemickou válku Keres vytvořil působivou obranu v Killhouse na vojenské základně Orlov. Připravte se efektivně, než se ji pokusíte dostat ven.
Zdroj: Activision

Přehled Call Of Duty: Warzone

 • Resurgence Refocused: Otevřela se nová oblast operací: Fortune’s Keep. Nyní, když pozůstatky masivní exploze roztrhaly ostrov na kusy, je na vás, abyste zametli za hrozbami, lidskými i nemrtvými!
 • Vítejte zpět na Fortune’s Keep: Jak se ostrov změnil? Podrobně popisujeme každý z 11 úvodních bodů zájmu a podstatné změny v něm obsažené.
 • Nové herní funkce: Do Fortunes Keep přichází řada nových herních funkcí, včetně časově omezené smlouvy na vymýcení hnízd zombies, vylepšení zombie, rozšiřitelných mostů a nového trackeru skóre, který podrobně popisuje vaše pruhy stírání skupiny.
 • Call of Duty: Warzone Ranked Resurgence: Ranked Play přichází do Fortune’s Keep se stejnými základy a poprvé používá pravidla Resurgence. Očekávejte hromadu působivých odměn za váš grind a BR Ranked Play, která přijde později v tomto roce.
Zdroj: Activision

CoD: Modern Warfare III/Warzone Přehled sdíleného obsahu

 • Podrobnosti o zbraních: Sezóna 2 pokračuje v poklesu zbraní se čtyřmi novými základními zbraněmi, které můžete použít: BP50 AR, RAM-9 SMG, SOA Subverter BR a Soulrender meč na blízko.
 • Getting Attached: Sedm dílů aftermarketu, které můžete odemknout, včetně podhlavňové řetězové pily JAK Limb Ripper, ideální pro ponoření do masa zombie!
 • Staňte se elitou nemrtvých s BlackCell: Kupte si a získejte exkluzivní přístup ke speciálnímu kádru nemrtvých operátorských skinů v čele s kostlivým Johnem Doeem: Všichni jsou oslniví v kapajícím zlatě se zářícím éterickým fialovým odstínem!
 • Rick Grimes a Kate Laswell jsou hlavní postavou Battle Pass 2. sezóny: Kupte si Battle Pass 2. sezóny a okamžitě odemkněte Ricka Grimese z The Walking Dead’s od AMC a také šéfku stanice Kate Laswell.
 • Nové nabídky obchodu: Hrajte jako Michonne z The Walking Dead od AMC, „Let ’em Cook“ s novým CDL Packem a oslavte 8. února Měsíc černošské historie s bezplatným dárkovým balíčkem obsahujícím kulturní inspirace navržené naším týmem.
 • Nové výzvy, události a postup: Zjistěte vše o týdenních výzvách a událostech sezóny 2, počínaje exkluzivními odměnami pro nemrtvé v průběhu lovu na Hordu a prohlédněte si odměny prestiže, když se dostanete na úroveň 450.
 • Mezi další připravované nabídky obchodu patří balíček Tracer Pack: Resonance Ultra Skin; aberace ultra kůže; Tracer Pack — Kompletní sada: Dragon Soul: Lunar New Year; balíček Zombies: Aether Worm Pack, balíček Tracer Pack: Dune Part Two: Harkonnen Pack a další!
Zdroj: Activision

Call of Duty: Modern Warfare III a Warzone lze hrát na PC, Xbox One, Xbox Series X/S, PS4 a PS5. Sezóna 2 začíná 7. února.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno