Nadcházející expanze pro Control s názvem The Foundation, bude mít časovou exkluzivitu pro PC a PS4 a to po dobu tří měsíců. Vývojáři také vydali pro DLC první trailer.

Společnost Remedy Games vydala první trailer k nadcházející expanzi hry Control a přinesla několik zajímavých zpráv o její dostupnosti na PlayStation 4, PC a Xbox One. Na základě původní tiskové zprávy z loňského září jsme již věděli, že rozšíření bude načasováno exkluzivně pro PlayStation 4, ale trailer nyní uvádí, že The Foundation bude exkluzivní pro platformu Sony a Epic Game Store po dobu tří měsíců.

Trailer odhaluje, že DLC bude na PS4 a PC k dispozici od 26. března, zatímco hráči Xbox One budou muset počkat do 25. června.

Přečti si  SteelSeries odhaluje aplikaci Moments

Režisér hry Mikael Kasurine popsal tuto expanzi jako “příležitost pro [Remedy], aby ještě více rozšířila otevřenou povahu prostředí. Nová oblast, ke které se dostanete, je plná tajemství, objevů a průzkumu zaměřeného na hráče. A zodpovězení otázek, kdo je vlastně Jesse a odkud pochází.”

The Foundation DLC představí schopnost nazvanou “Shape” která bude využívána k řešení hádanek zvaných “Rituals”. Nová schopnost “Shape” je rozdělena na “Create” a “Fracture” a používá se také v boji.

Rozšíření bude přístupno až po dokončení hlavní hry a bude k dispozici všem, kteří vlastní season pass. Každý, kdo vlastní hru, však obdrží bezplatnou aktualizaci s mnoha vylepšeními QoL.

Control je nyní k dispozici na PC, PS4 a Xbox One. Rozšíření The Foundation vychází na PC a PS4 26. března a na Xbox One 25. června.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno