Dlouho očekávaná hra Senua’s Saga: Hellblade 2 od Ninja Theory vychází 21. května a šéf studia Dom Matthews na Twitteru zveřejnil srdečný vzkaz, ve kterém děkuje fanouškům. Upozornil na náročnost vývoje videoher a vyjádřil přesvědčení, že studio dosáhlo svého úkolu vytvořit titul, který „ve vás zanechá myšlenky a pocity“.

Zatímco jedna cesta pro Ninja Theory končí, další zřejmě brzy začne. „Důvěryhodné zdroje“ v rozhovoru s Jezem Cordenem z Windows Central prozradily, že jeho další titul dostal zelenou. Pracuje se také na Project Mara, ačkoli tato experimentální hororová hra se od roku 2021 nedočkala mnoha aktualizací.

Další pozitivní zprávou je, že se údajně „v dohledné době“ neplánuje uzavření studia. Jistě, uzavření Arkane Austin, Tango Gameworks a Alpha Dog Studios (s Roundhouse Studios sloučenými do ZeniMax Online Studios) přišlo zčistajasna, a to i pro některé z vývojářů. I když se situace může vždy změnit, fanoušci se mohou utěšovat, že Ninja Theory je (prozatím) v bezpečí.

Přečti si  Star Wars Outlaws má "největší marketingovou kampaň pro hru Ubisoftu"

Senua’s Saga: Hellblade 2 vychází na konzolích Xbox Series X/S a PC. Nedávno odhalené nastavení přístupnosti si prohlédněte zde. Můžete se také podívat na startovní trailer, ve kterém vystupuje AURORA’s Animal Soul.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno