Desková hra Imperium: Horizons je očekávaným přírůstkem do rodiny oblíbených karetních her, které již zaujaly řadu milovníků deskových her i v České republice svými předchůdci Imperium: Dějiny a Imperium: Legendy. Tento nový titul, jenž v české verzi na trh přinese vydavatelství Fox in the Box, slibuje rozšíření a prohloubení strategického zážitku.

Imperium: Horizons zve hráče, aby se stali vůdci jedné z čtrnácti radikálně asymetrických civilizací, mezi které patří Abbasidé, Askumité, Kultiští, Gupta, Inuité, Japonci, Maďaři, Marťané, Mayové, Polynésané, Sásánovci, Tainové, Tangové a Wagadouové. Každá civilizace nabízí jedinečný herní styl a možnosti, což přináší téměř nekonečnou variabilitu a vysokou míru znovuhrtelnosti.

Titul je určen pro 1–4 hráče s doporučeným věkem od 14 let, s velmi výrazným rozptylem odhadované herní doby jedné partie od 40 až 160 minutami. Imperium: Horizons bude plně kompatibilní s Imperium: Dějiny a Imperium: Legendy.

Hráči stojí před nelehkým úkolem – nejenže musí rozšiřovat své území, řídit vědecký a kulturní rozvoj, ale také vést svůj lid do éry impéria. Rychlá expanze může vést k neklidu a pádu civilizace, zatímco příliš pomalý rozvoj může civilizaci odsoudit k zapomenutí v historii.  Kromě toho Imperium: Horizons přináší nový obchodní modul, který hráčům umožňuje rekreovat veškeré prvky intrik, bohatství, dynamicky se rozvíjející politiku a prosperující ekonomiku.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno