Společnosti REXhry a Fox in the Box před pár dny oznámili vydání v českém jazyce již v pořadí čtvrtého rozšíření k veleúspěšné hře Duchové ostrova, které za několik měsíců najdete na pultech obchodů pod názvem Oživlá příroda. Toto rozšíření přináší do hry nové herní prvky, které jistě nadchnou všechny fanoušky této populární strategické hry.

Oživlá příroda přidává osm nových duchů, každý s unikátními schopnostmi a herními mechanikami rozšiřující strategické možnosti hráčů. Kromě nových duchů tato expanze obsahuje dvacet nových aspektů, které modifikují stávající duchy, což přináší další zase o něco větší variabilitu a znovuhratelnsoti. Hráči se mohou těšit na nové velké karty moci, jenž obohatí herní balíček o nové efekty a možnosti, a na nové protivníky představující další výzvy. Jedním z těchto protivníků je například Habsburská těžební expedice, která do hry přidává nové dynamiky a strategické výzvy.

Přečti si  Elden Ring Shadow of the Erdtree v launch traileru

Rozšíření rovněž obsahuje nové karty strachu a karty zkázy přidávající další nepředvídatelnost do hry. Navíc jsou zde nové události, které mohou hráče překvapit a přinést do hry nečekané zvraty. S rozšířením Oživlá příroda se hráči mohou těšit na ještě bohatší herní zážitek, plný nových výzev a možností, jak bránit ostrov před invazemi. Nevím jak vy, ale já osobně jsem na toto rozšíření opravdu zvědav.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno