Během několika málo měsíců se na nás řítí další desková hra. Marvel Dice Throne od vydavatelství REXhry přináší do českého prostředí zajímavé spojení kostkové řachandy a taktického plánování, zasazené do oblíbeného Marvelovského univerza. Hráči se mohou těšit na epické souboje mezi ikonickými hrdiny a padouchy, které jsou představeny ve dvou základních sadách. Těšit se můžete na staré známe jako: Loki, Thor, Scarlet Witch, Spider-Mana Milese Moralese, zatímco druhá představí Captain Marvel, Black Panthera, Doctora Strange či Black Widow.

Každý hrdina v této deskové hře je vybaven svými vlastními unikátními schopnostmi a sadou kostek odrážející jejich charakteristické rysy a schopnosti, čímž hráčům umožňuje prožít opravdu autentické dobrodružství ve světě Marvel. Hra podporuje různé herní režimy, včetně duelů 1v1, týmových soubojů 2v2, a nabízí i možnost větších bitev ve formátu 3v3 nebo 2v2v2. Na první pohled titul vypadá vizuální citlivě navržen tak, aby byl v duchu Marvelu, tak jak jej známe ze všech těch filmů, seriálů apod.

Hra je navržena tak, aby byla přístupná širokému spektru hráčů, včetně rodin s dětmi od 8 let, a nabízí rychlou a svižnou hratelnost, přičemž jedna partie trvá obvykle mezi 20 a 40 minutami. REXhry tedy přináší do České republiky další zajímavý titul, který může oslovit nejen fanoušky deskových her, ale i všechny příznivce Marvelovského univerza.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno