Deep Silver v interakci s fanoušky na Twitteru naznačuje, že dlouho očekávaná zombie hra s otevřeným světem Dead Island 2 je stále ve vývoji.

Je to už více než šest let, co byl  Dead Island 2 původně oznámen, a nezdá se, že by se fanoušci blížili tomu, aby se jim dostalo této zombie hry v otevřeném světě. Od svého prvního oznámení byl  vývoj Dead Island 2 několikrát restartován, přičemž si hru přehazovala herní studia jako horký brambor. I když se mnoho fanoušků možná vzdalo toho , že by někdy mohli hrát Dead Island 2 , zdá se, že hra je v Dambuster Studios stále v aktivním vývoji.

V interakci s fanoušky na Twitteru Deep Silver teasuje, že  Dead Island 2 je stále ve vývoji, ačkoli vydavatel ještě nebyl připraven sdílet další informace o hře. I když to potvrzuje, že Dead Island 2 je zjevně stále živé, nedává fanouškům představu o tom, kdy mohou získat podrobnější pohled na hru ani to, v jaké fázi vývoje se hra nachází. 

Od listopadu 2019 nedošlo k žádné oficiální aktualizaci  pokroku Dead Island 2, kdy Koch Media, mateřská společnost Deep Silver, uvedla, že chce tuto hru přepracovat namísto toho, aby ji vydala. 

Přestože od poslední oficiální aktualizace Dead Island 2 uplynul více než rok, došlo k několika dalším nedávným informacím o jejím vývoji. V dubnu seznam pracovních míst naznačoval, že Dead Island 2 je ve vývoji pro konzole nové generace. V době  vydání Dead Island 2 by měly být PlayStation 5 a Xbox Series X velmi dobře zavedené platformy, takže by nebylo vůbec překvapující, kdyby tato hra byla vydána přímo pro next-gen, nicméně to neznamená, že by nedorazila i pro současnou generaci a PC. 

Poslední velkou herní událostí roku 2020 je The Game Awards, které se koná 10. prosince, ale zdá se velmi nepravděpodobné, že bychom se během této akce dozvěděli nějaké novinky o této hře. 

Situaci kolem Dead Island 2 pro vás budeme i nadále sledovat.

5 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno