Fanoušci bojové série Dead or Alive si na své šesté pokračování budou muset počkat o něco děle, hra totiž nabrala drobné zpoždění.

Koei Tecmo Games oznámili, že posouvají datum vydání z února na březen. Dle jejich vyjádření bude hra celosvětově dostupná 1. března. Zpoždění je zřejmě důsledkem touhy týmu dále vylepšit a vyvážit celou hru.

Yohei Shimbori, producent a režisér Dead or Alive 6 uvedl následující:

Vývoj titulu je již téměř dokončen, nicméně bychom chtěli mít více času na další vylepšení a celkové vyvážení hry. Na oplátku za Vaši trpělivost se zavazujeme, že vám přinese nejlepší herní zážitek DEAD OR ALIVE. Je mi opravdu líto nepříjemností spojených se zpožděním hry Dead of Alive 6.

Zatímco fanoušci budou muset čekat o pár týdnů déle než vyjde Dead or Alive 6, doufejme, že nově získaný čas přinse opravdu nějaké zlepšení, které se projeví na celkové kvalitě titulu. Nehledě na to, že široká škála her vycházejících na začátku roku jako: Resident Evil 2, Jump Force, Kingdom Hearts III, Anthem a další nemusí být zpoždění Dead or Alive 6 kdovíjak zneklidňující. Navíc 15 února, na kdy bylo původní vydání hry naplánováno vychází další tituly jako Metro Exodus, Crackdown 3, Jump Force a Far Cry New Dawn.

Dead or Alive 6 vychízí na PC,PS4 a Xbox One 1. března.

Přečti si  Třetí sezóna AXE FIFA COOL Ligy startuje

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno